Днями, під час дії комендантської години, патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Passat на вулиці Львівське шосе у Хмельницькому.
У 46-річного водія інспектори виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Під час проведення процедури освідування громадянин неодноразово пропонував патрульним неправомірну вигоду для уникнення відповідальності, повідомили у поліції.
На попередження про кримінальну відповідальність за такі дії водій не реагував та продовжував пропонувати поліцейським кошти. На місце викликали слідчо-оперативну групу для кваліфікації дій водія.
Огляд на стан сп’яніння водій пройшов у встановленому законом порядку за допомогою приладу Драгер. Результат — 1,43 проміле. Патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому жінка, якій стало зле за кермом, наїхала на двох жінок та трирічну дитину
- У Хмельницькому припинили роботу ще двох підпільних інтернет-казино
- На Хмельниччині судитимуть учасника схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон
- На Хмельниччині 13-річний хлопець потрапив до реанімації після падіння з електросамоката
- За схемою «Ваш родич у біді» у Хмельницькому ошукали 59-річну жінку
