Суд визнав винним 25-річного жителя м. Хмельницький в умисному спричиненні середньої тяжкості тілесних ушкоджень. Його засуджено до 2 років позбавлення волі.
Подія мала місце у травні 2022 року в м. Кам’янець-Подільський. Засуджений, який є членом одного з громадських формувань, яке займається охороною громадського порядку, прибув на виклик разом із співробітником охоронної фірми до одного із магазинів.
Продавчиня викликала охоронців, так як відвідувач порушував громадський порядок.
Охоронці вивели чоловіка на вулицю, між ними зав’язалася сварка, під час якої обвинувачений вдарив потерпілого кулаком в обличчя з такою силою, що зламав щелепу.

Схожі матеріали:
- Керівника комунального підприємства на Хмельниччині підозрюють у розтраті понад 8 млн грн
- На Хмельниччині за пів року повідомили про підозру 29 посадовцям, депутатам і керівникам підприємств
- На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків
- Ексочільнику «Хмельницькводоканалу» повідомили про підозру у розтраті майже 700 тисяч гривень
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
