У Війтовецькій громаді попрощались із загиблим на фронті солдатом Білим Сергієм Валерійовичем.
Сергій народився 20 грудня 1989 року у селі Писарівка. Навчався у Писарівській загальноосвітній школі, згодом продовжив навчання у Хмельницькому професійно-технічному училищі №4. У 2008 році, виконуючи свій громадянський обв’язок, проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України.
Протягом трьох років працював на машинобудівному заводі, останні роки, перед початком повномасштабного вторгнення, перебував за кордоном.
У липні 2022 року, після початку повномасштабного вторгнення країни-агресорки, Сергія Білого мобілізували до лав Збройних Сил України. У війську він був командиром відділення стрілецької роти 106 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Життя Сергія обірвалося на Херсонщині, 1 березня 2024 року, у день народження коханої дружини…

Схожі матеріали:
- «На щиті» додому повертаються десятеро захисників з Хмельниччини
- «На щиті» додому повертаються шестеро захисників з Хмельниччини
- Півтора року вважався зниклим безвісти: «на щиті» додому повертається офіцер з Хмельниччини
- Війна забрала життя п’ятьох захисників з Хмельниччини
- Рік і три місяці боровся за життя: помер 43-річний захисник з Хмельниччини
