5-го березня 2024 року у районі Серебрянського лісу поблизу населеного пункту Діброва на Луганщині загинув Рибачок Дмитро Сергійович, 1999 року народження.
«Він міг би жити у вільній Україні і насолоджуватися життям… Він би міг гратися у майбутньому із своїми дітками і любити свою родину.
Він все це міг би робити…
Але… одного разу він зрозумів – якщо не зупинити цю рашистську чуму, рано чи пізно війна прийде в його місто, в його дім… І він пішов захищати Україну, яка сьогодні захищає увесь цивілізований світ…
Він загинув. Загинув, як Воїн світла. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Захисника і сумуємо разом із ними» – йдеться у повідомленні міського голови Полонного Франца Скримського.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини