26 лютого 2024 року внаслідок застосування противником БпЛА типу «камікадзе» поблизу одного з населених пунктів Запорізької області загинув кулеметник Кравчук Андрій Анатолійович, 1981 року народження, повідомили у Судилківській сільській раді.
«Трагічна звістка пекучим болем знову накрила нашу громаду. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя, розділяємо біль непоправної втрати. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Кравчука А.А. Пам’ятаємо і ніколи не забудемо подвиг воїна-захисника» – йдеться у повідомленні громади.
Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!