Захопливий профорієнтаційний квест-тур лабораторіями та майстернями ліцею організували учням проєкту «Атомна школа» представники навчального закладу, повідомили на ХАЕС.
У кожній лабораторії старшокласники мали змогу безпосередньо доторкнутися до робочого процесу, випробувавши свої сили у різних професіях. Учасників поділили на команди, за допомогою цікавих ребусів-завдань вони мандрували від майстерні до майстерні, виконуючи завдання наставників.
В залежності від якості виконання завдань команди отримували «мегаватики» від майстрів.
Завершився квест-тур чаюванням із смаколиками, які учасники приготували під час відвідування лабораторії кухарів.
Співпраця Хмельницької АЕС із закладами освіти сприяє вдосконаленню навчального процесу та підготовці молодого покоління до викликів сьогодення. А професійна підготовка молоді у сфері атомної енергетики – один з вагомих важелів на шляху до енергетичної незалежності України.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»