У Волочиській міській раді повідомили, що у російсько – українській війні загинув житель Волочиська Комар Владислав Анатолійович, 2000 року народження.
Владислав був старшим стрільцем – оператором гірсько-штурмового взводу однієї з військових частин. Загинув 14 лютого 2024 року під час артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку.
«Відданий військовій присязі на вірність українському народу він мужньо виконував свій військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого воїна – захисника. Низько схиляємо голови у скорботі перед вічною і світлою пам’яттю Героя України» – йдеться у повідомленні міської ради.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини