На Хмельниччині 32-річна жителька Гуменецької тергромади у пошуках роботи за кордоном повірила сумнівному посереднику. В одному із месенджерів він написав потерпілій, що може працевлаштувати її в одній із країн Європи. Для виготовлення необхідних документів йому потрібно перерахувати кошти, після чого жінка зможе поїхати на роботу.
Потерпіла повірила та надіслала на вказаний шахраєм рахунок 20 тисяч гривень. Зловмисник же після отримання грошей на зв’язок більше не виходив, повідомили у поліції.
За даним фактом дізнавачі Кам’янець-Подільського райуправління поліції проводять розслідування та закликають громадян не перераховувати свої кошти невідомим особам.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів