Нещодавно голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала колектив Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки з Міжнародним днем стоматолога.
“Сьогодні завдяки нашим захисникам ви маєте можливість надавати висококваліфіковану спеціалізовану стоматологічну допомогу жителям Хмельниччини, − звернулась Віолета Олександрівна до працівників Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки. − Кілька років тому, не дивлячись на чималі труднощі, у нас було спільне прагнення − зберегти обласну стоматологічну поліклініку, яка виконує важливу соціальну місію. Сьогодні тішить той результат, якого вдалося досягти обласній стоматполіклініці”.
Нагадаємо, що минулоріч з обласного бюджету для формування статутного фонду обласної стоматологічної поліклініки було спрямовано шість мільйонів гривень, які були використані на закупівлю новітнього стоматологічного обладнання.
На завершення заходу Віолета Лабазюк вручила Грамоти обласної ради колективам окремих відділень Хмельницької обласної стоматологічної поліклініки за високий професіоналізм, самовіддану працю, належну організацію роботи та активну громадянську позицію в умовах воєнного стану.
Схожі матеріали:
- У громаді на Хмельниччині 242 родини з числа ВПО отримали грошові сертифікати
- У Хмельницькій облраді до Дня Української Державності відзначили військовослужбовців області
- У Хмельницькому призначили нових керівників двох обласних комунальних закладів охорони здоров’я
- Чергову сесію Хмельницької облради перенесли через повідомлення про замінування приміщення
- У Хмельницькій облраді відзначили бійців 86-го окремого батальйону тероборони ЗСУ