На базі хімічної електронної лабораторії спеціалістами гімназії було проведено змістовне заняття, де у учасників Атомної школи ХАЕС була можливість набути нові знання з хімії та безпосередньо взяти участь у процесі.
Практична частина заняття містила в собі різноманітні досліди. Старшокласники працювали у невеличких групах, виконуючи завдання наставників. Досліджували фізико-хімічні властивості різних сполук, вимірювали електропровідність, pH хімічних речовин, побутових миючих засобів для чищення та солодких напоїв. Все це вдалося реалізувати завдяки дружній атмосфері та згуртованості усіх учасників процесу.
У рамках програми Атомної школи Хмельницька АЕС тісно співпрацює із закладами освіти заради розвитку молоді – нашого майбутнього. Забезпечуючи набуття практичних навичок, формування компетентностей, ХАЕС підтримує освітні заклади на шляху їх ефективної роботи.
Схожі матеріали:
- На ХАЕС доставлено нову потужну техніку, яка буде задіяна для добудови енергоблоків
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи підприємства та радіаційного стану
- На Хмельницькій АЕС відбулась чергова ротація моніторингової місії МАГАТЕ
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- На Хмельницькій АЕС організували благодійні заходи «Козацька верста» та «Козацький волейбол»