Вчора, 30 січня, о 10:49 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що в селі Загоряни Новоушицької тергромади Кам’янець-Подільського району трапилася надзвичайна подія – вкрай була необхідна допомога медикам.
Як з’ясувалося, в місцевої 74-річної мешканки попередньо діагностували інсульт. Проте «швидка» до помешкання жінки не змогла під’їхати через нерозчищені дороги. Тож необхідна допомога надзвичайників, щоб транспортувати жінку до автомобіля екстреної швидкої допомоги, інформують у ДСНС Хмельниччини.
За вказаною адресою оперативно прибули новоушицькі рятувальники. На безкаркасних ношах вони півтора кілометра несли хвору до автомобіля швидкої. Надалі постраждалу доставлено до лікарні.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині через людську недбалість ледь не згоріло ячмінне поле
- У Хмельницькому вогнеборці ліквідували пожежу магазину
- Вітром віднесло від берега: на Дністрі врятували двох відпочивальників та їхнього домашнього улюбленця
- У Хмельницькому горіла квартира у житловому будинку
- Віднесло далеко від берега: надзвичайники Хмельниччини врятували на Дністрі двох людей