Парафіяни сіл Мала Шкарівка та Москвитянівка Шепетівського благочинного округу зібрались сьогодні у приміщенні місцевої колишньої школи щоб виявити свою чітку позицію єдності, патріотизму та національної свідомості і приєднатися до Православної Церкви України, повідомив Благочинний Шепетівського округу у Хмельницькій Єпархії ПЦУ Василь Павлюк.
За голосуванням усі одностайно підтримали зміну підлеглості від УПЦ до ПЦУ. Місцевий священник УПЦ підтримав рішення учасників, але не виявив бажання залишатися зі своєю паствою, залишився вірним церкві агресора.
Після зборів усі учасники помолились у місцевому храмі Олександра Невського, обговорили питання життя парафії і церкви, зафіксували історичну подію села загальним спільним фото у храмі.
Схожі матеріали:
- У ще одному храмі на Хмельниччині вперше зазвучала молитва українською мовою
- Ще одна релігійна громада на Хмельниччині перейшла до ПЦУ
- На Хмельниччині священники УПЦ мп спільно зі своїми прихожанами штурмували храм ПЦУ
- Ще один храм на Хмельниччині офіційно перейшов до ПЦУ
- Ще одна парафія на Хмельниччині вирішила вийти з підпорядкування московському патріархату