Правоохоронці Хмельниччини повідомили про підозру одному з посадовців комунального підприємства, яке підпорядковується міській раді в одержанні неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням, вчинене повторно, повідомили у прокуратурі.
За даними слідства, підозрюваний вимагав від місцевого мешканця гроші за прийом та утилізацію небезпечних для навколишнього середовища відходів без дозвільної документації. Мова йшла про відпрацьовані автомобільні шини, які потребують спеціальної переробки.
Ціна «вирішення» питання становила 8000 грн.
Після отримання коштів посадовець підприємства наполягав на наданні хабарів в розмірі відповідній вазі сміття під час прибуття наступного автомобіля. Вартість коливалась від 1000 до 3000 грн за тонну.
Правоохоронці затримали чоловіка в порядку ст. 208 КПК України після отримання другого траншу у розмірі 13500 грн.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
У рамках слідства встановлюються особи, які також можуть бути залучені до корупційної схеми.


Схожі матеріали:
- На Хмельниччині посадовця ДСНС підозрюють у завданні державі понад 615 тисяч гривень збитків
- Ексочільнику «Хмельницькводоканалу» повідомили про підозру у розтраті майже 700 тисяч гривень
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
