На Хмельниччині правоохоронці повідомили про підозру мешканцю міста Дніпро у протиправному заволодінні майном підприємства шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, за попередньою змовою групою осіб, інформують у прокуратурі.
За даними слідства, у грудні 2022 року підозрюваний за попередньою змовою із невстановленими особами, маючи на меті заволодіти майном одного із підприємств області, надав державному реєстратору підроблені документи: договір купівлі-продажу частки статутного капіталу, акт приймання-передавання, рішення про зміну власника та новий статут підприємства.
На підставі поданих фіктивних документів відбулася незаконна перереєстрація майнових (корпоративних) прав підприємства, так зване «рейдерство», внаслідок чого законного власника позбавлено права займатися господарською діяльністю та розпоряджатися належним майном, а саме часткою статутного капіталу вартістю 100 тисяч гривень.
На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу та проводиться комплекс слідчих дій, спрямованих на встановлення усіх причетних осіб до вчиненого кримінального правопорушення.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині на потреби ЗСУ перерахували 1 мільйон гривень застави у кримінальній справі про шахрайство
- Правоохоронці викрили двох мешканців Хмельниччини, які за 14 000 доларів США переправляли ухилянтів за кордон
- У Хмельницькому судитимуть 36-річного чоловіка, який надіслав неправдиве повідомлення про замінування СІЗО
- На Хмельниччині зловмисники побили та вивезли у невідомому напрямку чоловіка: доля зниклого досі невідома
- На Хмельниччині за фактом недбалого ставлення до своїх обов’язків судитимуть лікаря-гінеколога, з вини якої померло немовля