На Хмельниччині судитимуть директора одного із комунальних підприємств області за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки та директора товариства підрядника – за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в великих розмірах, та службового підроблення, повідомили у прокуратурі.
Встановлено, що під час виконання у 2019 році робіт з технічного переоснащення каналізаційної насосної станції на суму близько 13 млн грн підрядник завищив вартість обладнання та надав директору комунального підприємства на підпис неправдиві документи.
Службовець не перевірив достовірність даних та підписав акти виконаних робіт, що спричинило зайве перерахування коштів територіальної громади у сумі майже 500 тис грн.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині на потреби ЗСУ перерахували 1 мільйон гривень застави у кримінальній справі про шахрайство
- Правоохоронці викрили двох мешканців Хмельниччини, які за 14 000 доларів США переправляли ухилянтів за кордон
- У Хмельницькому судитимуть 36-річного чоловіка, який надіслав неправдиве повідомлення про замінування СІЗО
- На Хмельниччині зловмисники побили та вивезли у невідомому напрямку чоловіка: доля зниклого досі невідома
- На Хмельниччині за фактом недбалого ставлення до своїх обов’язків судитимуть лікаря-гінеколога, з вини якої померло немовля