Дорожньо-транспортна пригода сталась вчора, 14 січня, близько 11:40 години на автодорозі «Житомир — Чернівці» поблизу села Міцівці Новодунаєвецької тергромади, повідомили у поліції.
Попередньо встановлено, що 43-річний житель Хмельницького, керуючи автомобілем «Renault Master», допустив зіткнення з автомобілем «Mercedes Benz» під керуванням 42-річного мешканця смт Віньківці, який відкинуло на зустрічну смугу руху, де він зіткнувся з мікроавтобусом «Mercedes Sprinter» під керуванням 39-річного кам’янчанина.
Внаслідок аварії пасажирка легковика «Mercedes» та водій мікроавтобуса «Mercedes Sprinter» отримали тілесні ушкодження й були госпіталізовані до травматологічного відділення Дунаєвецької багатопрофільної лікарні.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- На Хмельниччині «Tesla» зіткнулась з вантажівкою, водійка легковика загинула на місці події
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- П’яна водійка на Хмельниччині в’їхала в газорозподільчий пункт і залишила без блакитного палива понад 200 абонентів