Хмельницький міськрайонний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав 42-річного чоловіка винним за п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Його засудили до 15 років ув’язнення, повідомили у поліції.
Нагадаємо, подія сталася 13 квітня 2022 року в с. Гвардійське Хмельницького району. Чоловіки разом розпивали алкогольні напої у домогосподарстві підозрюваного. Згодом між ними виник конфлікт. Засуджений завдав сокирою ряд ударів по голові 45-річному опонентові, від чого той загинув на місці.
Поліцейські затримали вбивцю того ж дня в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Варто зазначити, що чоловік у 2014 році звільнився із місць позбавлення волі, де відбував покарання за вбивство.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині у ДТП постраждав 73-річний мотоцикліст
- У Хмельницькому шахраї виманили майже 10 тисяч гривень у пенсіонерки, яка хотіла навчитися інвестувати
- Смертельна аварія на Теофіпольщині: справу 20-річної водійки скерували до суду
- На Хмельниччині водій-далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчину: його затримали на Львівщині
- У Хмельницькому затримали серійного крадія, який намагався викрасти товар з магазину
