Сьогодні на вулиці Західно-Окружній у Хмельницькому працівники відділу безпеки дорожнього руху Віталій Стельмах та Сергій Мартинюк побачили автомобіль, з-під капота якого йшов дим і виднілося полум’я, повідомили у патрульній поліції.
Інспектори негайно зупинилися та, схопивши вогнегасник, миттю побігли на допомогу, де спільно із водієм та іншими громадянами ліквідували полум’я.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині патрульні врятували п’ятьох цуценят, яких залишили напризволяще на кладовищі
- У Хмельницькому п’яний водій Audi тікав від поліції та врізався у відбійник
- Вулиці Хмельницького патрулюватимуть поліцейські на велосипедах
- На Хмельниччині патрульні врятували життя жінці, яка вчинила спробу самогубства
- Безпека руху: на Хмельниччині встановили ще одну точку фіксації порушень швидкісного режиму
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
