Житель Хмельницького, будучи напідпитку, накинувся з кулаками на службовий автомобіль патрульної поліції, що стояв у дворі, де той проживав.
Інцидент стався у середині липня поточного року, інформує пресслужба Хмельницького міськрайонного суду.
Бажаючи самоствердитись чоловік наніс три сильних удари по вітровому склу, від чого тріснуло не тільки скло, але й передня стінка автомобіля, а на додаток плюнув на нього. Незважаючи на оточуючих, буквально за десять хвилин хуліган повернувся і відірвав праве зовнішнє автомобільне дзеркало.
Заподіяна Департаменту патрульної поліції майнова шкода становила майже 15700 гривень.
У судовому засіданні Хмельницького міськрайонного суду чоловік свою вину в пред’явленому звинуваченні повністю визнав та розкаявся. Окрім того, частково відшкодував поліцейським заподіяну шкоду. Суд врахував це як пом’якшувальні обставини. Обставиною, яка обтяжує покарання є вчинення кримінального правопорушення у стані сп’яніння.
Призначене покарання – обмеження волі строком на один рік, а водночас звільнення від цього покарання з випробовуванням і встановленням іспитового строку тривалістю один рік. Окрім того хмельничанин має сплатити на користь держави 5735 гривень процесуальних витрат, а також відшкодувати Департаменту патрульної поліції матеріальну шкоду в сумі 12671 гривень.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому суд зобов’язав Пенсійний фонд виплатити вдові військового пенсіонера майже 200 тисяч гривень
- Кинула гантелі у власного сина: суд у Хмельницькому призначив матері громадські роботи
- На Хмельниччині військовослужбовця засудили до 5 років ув’язнення за повторне СЗЧ
- На Хмельниччині директора ТОВ оштрафували на 2,8 мільйона гривень за незаконний експорт сільгосппродукції
- На Хмельниччині працівника ТЦК, якого вдруге спіймали п’яним за кермом, оштрафували на 34 тисячі гривень
