На Хмельницькій АЕС стартував освітньо-профорієнтаційний проєкт «KhNPP Atomic School 2023-2024».
Заняття в атомній школі проходитимуть один раз на тиждень у різних локаціях Хмельницької АЕС.
Учора учасники заходу відправились у STEM-тур на дільницю біомеліорації гідротехнічного цеху та технологічну водойму Хмельницької АЕС.
Про призначення дільниці та водойми розповів Роман Бізюк, заступник начальника ГТЦ, а також провів цікаву екскурсію, де старшокласники мали змогу побачити процес зариблення🦈 технологічної водойми, який здійснюється щороку для того, щоб знизити біологічні перешкоди в роботі циркуляційних систем охолодження.
Наприкінці заняття на учасників очікувала тематична вікторина. За вірні відповіді кожен отримав «Мегаватик» – накопичуваний бал у системі оцінювання, яка діятиме упродовж усього навчання в Атомній школі.
«Заняття було досить цікаве, я дізнався, як та навіщо розводять рибу на ХАЕС, а ще взнав багато нових фактів про водойму-охолоджувач та її призначення. Загалом було дуже пізнавально. Усім рекомендую», – зауважив Святослав Мізгірьов, учасник проєкту Атомної школи.
«Мені все дуже сподобалось, лекція просто супер, ми обов’язково використаєм набуті знання у подальшому», – із захопленням поділилась враженнями учасниця проєкту Маріна Матвійчук.
Схожі матеріали:
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень
- Звернення генерального директора ХАЕС щодо роботи станції та радіаційного стану
- Експерти 33-ї місії МАГАТЕ прибули на Хмельницьку АЕС
- На ХАЕС відбувся захист конкурсних рефератів на енергетичну тематику
- Радіаційний стан навколо Хмельницької АЕС за минулий тиждень