За ініціативи голови Хмельницької обласної ради Віолети Лабазюк, спільно з Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області та Українською Платформою «Жінки в бізнесі» 16 серпня у Хмельницькому відбувся практикум щодо ведення ефективних переговорів у кризові часи, інформують в облраді.
“З часу повномасштабного вторгнення наша держава перебуває у переговорному процесі з усіма цивілізованими країнами світу з метою залучення підтримки для нашого народу, наших Збройних сил України і в цілому для того, аби здобути перемогу, вистояти і відвоювати захоплені агресором наші території. І в підсумку ми маємо сьогодні світову підтримку”, – звернулась до учасників Віолета Лабазюк.
Вона наголосила, що вміння успішно вести переговори сьогодні є надзвичайно важливим як для країни в цілому, так і для кожної особистості. Зараз у зв’язку з війною практично кожен перебуває у кризовому емоційному стані, що неабияк впливає на якість ведення переговорів на всіх рівнях. Саме тому тема правильної побудови переговорного процесу задля досягнення успіху в усіх сферах є надзвичайно актуальною.
“Можливо, сьогодні хтось із вас додасть у “свій кошик” нові знання та навички, а для когось це буде перший досвід. Але я впевнена, що нинішній практикум буде для вас максимально корисним. Адже ми з вами на регіональному рівні працюємо за одним спільним вектором – наближення Перемоги”, – сказала Віолета Олександрівна.
Директорка Агенції регіонального розвитку Катерина Савчук зазначила, що в перспективі – проведення ще низки подібних практикумів, які сприятимуть об’єднанню усіх заради досягнення позитивних результатів.
У заході взяли участь керівники малого та середнього бізнесу, в тому числі, підприємств, релокованих з окупованих регіонів, громадські лідери, директори комунальних підприємств різних форм власності – усього близько 100 учасників.
Ментор заходу Світлана Насирова висвітлила тематику щодо основних психотипів учасників переговорного процесу, на практиці познайомила керівників з базовими переговорними моделями та розповіла, як використовувати їх в переговорах.
Висока активність учасників та їх інтерес до тематики заходу додатково засвідчили той факт, що проведення таких практикумів є “на часі”.