01 серпня 2023 року назавжди зупинилось серце жителя смт. Дунаївці – Гончарука Анатолія, який з перших днів війни пішов добровольцем захищати країну. Йому назавжди 54.
«Анатолій був мужнім та відповідальним солдатом, справжнім патріотом своєї рідної землі та найбільшим його бажанням було, щоб ніколи на його землі не панували вороги. Проявив стійкість у боях, відважно виконував накази командира та вірно служив народові України. Після отримання важкого поранення без вагань повернувся знов у стрій. Щирі співчуття рідним та близьким» – йдеться у дописі голови Кам’янець-Подільської райради Михайла Сімашкевича.
Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!