Господарський суд Хмельницької області задовольнив позов Хмельницької обласної прокуратури про стягнення з хмельницького товариства понад 320 тис грн штрафних санкцій за неналежне виконання умов договору про закупівлю дизельних генераторів.
Наприкінці 2022 року між Кам’янець-Подільською міською радою та товариством укладено договір про закупівлю дизельних генераторів на суму майже 5 млн грн для забезпечення безперебійного функціонування критичної інфраструктури міста Кам’янця-Подільського в умовах воєнної агресії російської федерації, інформують у прокуратурі.
Однак, після одержаного авансу у сумі понад 1,7 млн. грн постачальник так і не передав генератори органу місцевого самоврядування.
Реагуючи на вказані порушення, прокурори звернулись з позовом до суду.

Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
