15 липня парафіяльна громада їх місцевого храму Святого Димитрія Солунського на Теофіпольщині вирішила, згідно із законодавством, реалізувати своє право змінити підпорядкування і приєднатися до Православної церкви України, повідомили у селищній раді.
Настоятель храму, отець Сергій Філик на збори не прийшов. Прихожан розчарував цей вчинок священника, адже, як пояснили вони, “так він продемонстрував, перш за все, свою зневагу до нас, бо не захотів навіть вислухати людей, з якими багато років ділив хвилини радості та горя”.
Але попри все релігійна громада села не стримувала емоцій радості, бо на їх думку, “зробили маленький, але вагомий внесок у Перемогу України над московським окупантом. Крім того, на зборах було обговорено питання внесення змін до Статуту, обрання парафіяльної ради церкви та подання документів на перереєстрацію.
По завершенні усі присутні, оскільки храм був замкнений, на його території помолилися за наших захисників та виконали Гімн України.
Схожі матеріали:
- У ще одному храмі на Хмельниччині вперше зазвучала молитва українською мовою
- Ще одна релігійна громада на Хмельниччині перейшла до ПЦУ
- На Хмельниччині священники УПЦ мп спільно зі своїми прихожанами штурмували храм ПЦУ
- Ще один храм на Хмельниччині офіційно перейшов до ПЦУ
- Ще одна парафія на Хмельниччині вирішила вийти з підпорядкування московському патріархату