Подія сталася вчора, 24 липня, близько 18:00 години в Кам’янці-Подільському по вулиці Князів Коріатовичів. Невідомий зайшов до продуктового кіоску, схопив сумочку, яка належала 33-річній продавчині, і почав утікати. У сумочці були особисті речі та документи потерпілої, а також близько 2500 гривень, повідомили у поліції.
Жінка забила на сполох. Їй на допомогу кинувся колега із сусіднього кіоску та військовий, який проходив повз. Побачивши переслідування, зловмисник викинув сумочку. Та втекти йому не вдалось — чоловіки наздогнали грабіжника і утримували його до приїзду поліцейських.
Наразі 56-річний місцевий житель затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За даним фактом слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 (Грабіж) ККУ. Вирішується питання про оголошення затриманому підозри та обрання йому запобіжного заходу.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині «дзвінок із банку» завершився для пенсіонера втратою 60 тисяч гривень
- На Хмельниччині у ДТП травмувались дві жінки
- На Хмельниччині 19-річний хлопець через фальшивий акаунт ошукав свого знайомого на пів мільйона гривень
- На Хмельниччині мотоблок наїхав на 69-річну жінку
- Аферисти через зламаний акаунт товариша виманили у жителя Хмельниччини 6 тисяч гривень