Поліцейські патрульної поліції Хмельницької області Сергій Хіміч та Олександр Попіль помітили чоловіка в пригніченому стані. Той відмовився від будь-якої допомоги. Але досвідчені патрульні вирішили все-таки прослідкувати за ним. І не дарма. Завдяки такому рішенню вдалося врятувати ще одне життя, повідомили у поліції.
Днями на вулиці Проскурівського Підпілля патрульні зустріли чоловіка в пригніченому стані. На спілкування він не йшов, від медичної допомоги відмовлявся і повідомив, що прямує додому.
Досвідчені патрульні вирішили прослідкувати за чоловіком. І не дарма. Невдовзі із 9-го поверху багатоповерхівки вони почули гучний чоловічий крик. Негайно піднялися туди і побачили у вбиральні закривавленого нещодавнього співрозмовника, а на підлозі — шматок скла.
Негайно викликали «швидку» і автоекіпаж, які за лічені хвилини доправили чоловіка в лікарню.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів