На Шепетівщині до 8 років ув’язнення засуджено колишнього посадовця, який привласнив більше мільйона гривень державних коштів. Також суд зобов’язав конфіскувати все майно ексбухгалтера лісового підприємства, окрім житла, повідомили у поліції.
Нагадаємо, що у червні поточного року слідчі Шепетівського райуправління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили чоловікові підозру за ч. 4 та ч. 5 ст. 191 (Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах) та ч. 3 ст. 362 (Несанкціоновані зміни інформації, яка обробляється в автоматизованій системі, вчинені особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значну шкоду) Кримінального кодексу України.
Слідство встановило, що 48-річний уродженець Славутчини тривалий час обіймав посаду головного бухгалтера одного з лісових господарств. Діючи від імені державного підприємства, зловмисник впродовж тривалого часу привласнював державні кошти. Загальна сума збитку склала 1,1 мільйон гривень.
Окрім того, експосадовець підробляв відомості у бухгалтерських документах, щоб уникнути відповідальності.
Вирок винесли заочно, оскільки чоловік перебуває в міжнародному розшуку. Також суд задовільнив цивільний позов підприємства, у якому працював зловмисник, і постановив стягнути з обвинуваченого 1,1 млн гривень завданої шкоди.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів