Під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій на Донеччині 11 липня цього року загинув солдат, сапер інженерно-саперного взводу штурмового батальйону Лобчук Іван Васильович, повідомили в Ізяславській громаді.
«Пішов у Вічність, як йдуть усі справжні Воїни – під час бою, відбиваючи черговий штурм окупантів. У розквіті молодих сил життєва дорога бійця обірвалась… Тепер йому навіки 37… Нещадний російський окупант забрав не лише його життя, а й мрії, і майбутнє» – йдеться у дописі громади.
Ще один Воїн повертається додому на щиті – Глівінський Олександр Францович, який був сапером інженерно-саперного взводу механізованого батальйону військової частини А4447, загинув, захищаючи Незалежність нашої Держави на Запорізькому напрямі, повідомив міський голова Полонного Франц Скримський.
Чин поховання Воїна відбудеться сьогодні в с. Юровщина.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини