У Хмельницькому під час змагань з професійного багатоборства визначали кращих інспекторів груп швидкого реагування поліції
У змаганнях взяли участь 27 учасників у складі трьох команд, які представляли районні управління поліції ГУНП в Хмельницької області.
Мета змагань – вдосконалення умінь та навичок, потрібних інспекторам груп реагування патрульної поліції для якісного виконання службових завдань, повідомили у поліції.
Журі визначало кращих у знанні законодавства, правил дорожнього руху та різних службових дисциплін. Учасники змагань також демонстрували свої навички в екстремальному водінні та наданні домедичної допомоги. Змагалися поліцейські і у стрільбі з пістолета та автомата, долали смугу перешкод та демонстрували прийоми самозахисту.
Найкращі результати з багатоборства у особистому заліку показали Данило Пославський з Хмельницького райуправління поліції та Микола Кузьомко і Роман Васькевич з Шепетівського РУП.
За результатами змагань перше місце посіла команда інспекторів ГРПП Шепетівського РУП, друге – команда Хмельницького РУП і третє – команда Кам’янець-Подільського РУП ГУНП.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів