Війна з російськими окупантами забрала життя Гук Михайла Васильовича 1992 року народження., жителя с.Маленки, який загинув 03.07.2023 року під час штурмових дій в Бахмутському районі Донецької області, повідомили у Антонінській громаді.
«Вірний військовій присязі та українському народу, Михайло Васильович мужньо виконував свій військовий обов’язок та загинув за вільне і мирне майбутнє України.
Уся Антонінська територіальна громада низько схиляє голову в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлює найщиріші співчуття дружині, сину, сестрам, друзям, близьким та побратимам патріота своєї Батьківщини» – йдеться у дописі громади у соцмережі.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини