СБУ повідомила про підозру у державній зраді ексвійськовому з Хмельниччини.
Встановлено, що у 2014 році військовослужбовець відмовився виконати наказ українського командування про передислокацію і залишився в тимчасово окупованому Криму. Зрадник отримав громадянство рф і за власним бажанням продовжив службу у росгвардії, інформують у спецслужбі.
За оперативною інформацією, після повномасштабного вторгнення, Польний був у «відрядженні» на території Херсонської області, де брав участь в бойових діях.
Нині він очолює «квартирно-эксплуатационную службу тыла войсковой части 6914 Федеральной службы войск нацгвардии рф». За «доблесну» службу неодноразово заохочувався та отримував нагороди від самопроголошеного прем’єр-міністра російської окупаційної влади Криму аксьонова.
Наразі підозрюваний переховується від правосуддя на тимчасово не підконтрольній українській владі території. За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури йому заочно повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали організатора каналу нелегальної міграції
- СБУ на Хмельниччині викрила схему розкрадання державних коштів
- Президент призначив начальника Управління СБУ Хмельниччини
- На Хмельниччині на хабарі затримали посадовця селищної ради
- На Хмельниччині викрили настоятеля храму УПЦ (мп), який вихваляв путіна перед вірянами