Дві громади Хмельниччини отримали сумні звістки з фронту.
В бою з російським агресором загинув мешканець села Лісківці Олег Беньковський. Герой ніс службу старшим солдатом, гідно боронив українську землю від одвічного ворога.
Тепер йому назавжди 32…
«Висловлюю найщиріші співчуття рідним, друзям та побратимам військовослужбовця. Ніякі слова не зменшать біль рідних. Це важка втрата для кожного із нас» – йдеться у дописі міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича.
03 липня 2023 року загинув Рокоман Андрій Васильович, 1995 року народження. Життя воїна обірвалося внаслідок ворожого артобстрілу під час виконання бойового завдання.
Проживав військовий у селі Вишнопіль Староостропільскої громади на Старокостянтинівщині.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини