Правоохоронці Хмельниччини викрили в хабарництві викладачок одного із вищих навчальних закладів області.
Фігурантки налагодили схему отримання неправомірної вигоди від студентів за складання екзаменаційних сесій, написання дипломних та магістерських робіт, а також вплив на інших членів комісії під час їхнього захисту, повідомили у поліції.
Викрили освітянок під час отримання ними коштів на загальну суму близько 20 тисяч гривень.
Під час проведення санкціонованих обшуків поліцейські вилучили грошові кошти, флешки, чорнові записи зі списками «боржників» тощо.
Наразі обом фігуранткам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Згідно санкції статті їм може загрожувати накладення штрафу або позбавлення волі терміном від 2 до 5 років. Розслідування триває.

Схожі матеріали:
- На Хмельниччині викрили схему незаконного отримання виплат за «зеленим» тарифом
- Поліція відкрила кримінальне провадження після ДТП з автобусом «Київ — Бургас» на Хмельниччині
- На Хмельниччині під час будівництва шкільного укриття розікрали понад 14,6 млн грн
- На Хмельниччині 11-річний хлопчик травмувався через вибух невідомого предмета
- У Хмельницькому затримали чоловіка, який після застілля пограбував свою знайому
