На щиті додому назавжди повертається воїн із села Томашівки 31-річний Олег Андрущак, повідомили у Ярмолинецькій громаді.
28 березня 2023 року поблизу с. Озерне Донецької області під час виконання бойового завдання воїн отримав вибухове поранення. Медичну допомогу бійцеві надали у найближчому шпиталі і направили на подальше стаціонарне лікування у Головний військовий клінічний госпіталь в місті Києві. Понад два місяці боротьби за життя, надії, та, на жаль, на світанку 11 червня серце Олега перестало битися.
До лав Збройних сил України житель села Томашівки Олег Андрущак був призваний за мобілізацією у березні 2022 року. Служив на посаді механіка-радіотелефоніста польового вузла зв’язку в одній з військових частин, дислокованих на Хмельниччині.
Сотні людей прийшли учора на центральну площу смт Ярмолинець, щоб віддати шану молодому воїну – проводжали захисника у вічність з військовими почестями і спільною молитвою за спокій його душі.
Схожі матеріали:
- Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув солдат з Хмельниччини
- «На щиті» повертається додому іще один захисник з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу Харкова загинув лейтенант СБУ з Хмельниччини
- Під час ворожого обстрілу на Луганщині загинув захисник з Хмельниччини
- На фронті загинув солдат штурмового батальйону з Хмельниччини