На Шепетівщині нетверезі молодики на автомобілі пошкодили електроопору — поліцейські задокументували одразу два адміністративних правопорушення, повідомили у поліції.
Подія сталась у с.Велика Шкарівка, що на Шепетівщині. До поліції звернулись місцеві жителі та повідомили, що автомобіль ВАЗ врізався в бетонну електроопору.
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Шепетівського райуправління оперативно відреагували на повідомлення. На місці події правоохоронці з’ясували, що 20-річний житель Івано-Франківської області сів за кермо ВАЗу напідпитку – «Драгер» показав 1,25 проміле, що більше як у 5 разів перевищує допустиму норму. Поруч з ним в автівці перебувало двоє пасажирів також у стані сп’яніння. Водій не впорався з керуванням та врізався в електроопору. Від удару транспортний засіб отримав значні механічні ушкодження. Водій та пасажири не травмувались.
Поліцейські склали два адміністративних протоколи: за ч.1 ст.130 КУпАП ( Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та за ст.124. КУпАП ( Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, дорожніх споруд та іншого майна).
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- На Хмельниччині «Tesla» зіткнулась з вантажівкою, водійка легковика загинула на місці події
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- П’яна водійка на Хмельниччині в’їхала в газорозподільчий пункт і залишила без блакитного палива понад 200 абонентів