Незалежний громадський портал

Незалежний громадський портал

Telegram facebook twitter youtube
Увійти
Головна Новини Актуально Інтерв’ю Фоторепортаж Статті Блоги

Торгівля ECN: що це і як працює?

Опубліковано: 02.07.2022 наш телеграм-канал      поділитись: Facebook, Tweeter

Поняття ECN з’явилося на фінансовому ринку нещодавно, але вже стало досить популярним. Під ним мається на увазі особлива платформа, де відбувається пряма комунікація продавця і покупця активів. Завдяки цьому полегшується торгівля на валютному ринку.

Окрім цього досягаються ще дві мети – зниження витрат, а також прискорення процесу виконання транзакцій. Але перед тим, як спробувати себе в цій сфері, варто дізнатися, що таке ECN брокер і яким чином здійснюються угоди.

Кого називають ECN-брокером?

Зазначеною назвою позначають посередників, які застосовують систему ECN для певної мети. Вони з її допомогою надають учасникам доступ до різних ринків (фондових та валютних). Таких учасників можна часто зустріти на одному з найпопулярніших міжнародних ринків – Форекс. Їх ідеально підходить його природа децентралізованого типу.

Щоб краще зрозуміти суть ECN-брокера, достатньо розглянути його характеристики. Наприклад, він зазвичай стягує комісію за окрему операцію. Її розмір заздалегідь фіксується. Але в цей час він не може мати статус, протилежний інвесторам. У результаті показник спредів знижується, оскільки посередники поєднують котирування, представлені різними учасниками.

Як працює електронна мережа комунікацій (ECN)?

Принцип роботи такої системи можна зрозуміти лише у разі розгляду кількох її аспектів.

Особливості нарахування комісій

ECN-платформа не належить до категорії маркет-мейкерів, а лише списують певну вартість за встановлення комунікації між продавцями та покупцями. Саме її називають комісією. У разі вона стягується за кожну окрему угоду, причому у більшості випадків вказуються частки цента. Розмір комісії залежить від індивідуальних обставин правочину та його ліквідності.

Хоча в цій системі використовуються фіксовані варіанти, але іноді суми можуть досягати більших розмірів. Крім цього, варто враховувати можливість зняття коштів за обслуговування. Але і це ще не все. Експерти рекомендують звертати увагу на час проведення угод та рівень ліквідності ринку. Від цього залежить структура комісій.

Технологія роботи мережі

Основою ECN є спеціальні системи електронного типу, які здатні збирати найкращі варіанти доступних котирувань попиту та пропозиції та відображати інформацію інвесторам. Після цього дані зіставляються в автоматичному режимі, що надалі дозволяє виконувати угоди. Для точної роботи системи використовує механізми агрегації. Саме вони пов’язують постачальників ліквідності, брокерів та трейдерів. У процесі беруть участь сторонні особи, зокрема дилінгові центри.

Здійснення угоди в електронній комунікаційній мережі

Ще однією ключовою відмінністю цієї технології є закриття транзакцій в автоматичному режимі. Відбувається це в той момент, коли збігаються сторони (продавець і покупець), які мають кращі варіанти котирувань. При чому ECN-брокер не виконує роль дилінгового центру. Він лише здатний передати потік ордерів на маркет-мейкери. Самі операції можуть проводитись у цілодобовому режимі. Вони залежить від графіка функціонування стандартних бірж.

Розібравшись в основних нюансах роботи ECN, можна приступати до пошуку ключових ринків, де використовується така технологія. Основним із них є популярний валютний ринок Форекс. Тут угоди обробляються у децентралізованому форматі, що передбачає прямий зв’язок продавців та покупців. Саме тому тут добре прижилася система ECN. Окрім цього, мережі електронного зв’язку можна знайти на фондових ринках. Залишається вибрати, який варіант для вас найбільш зручний та вигідний.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Модератор
Читати всі пости автора →

Календар публікацій

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
« Чер   Сер »

Погода
Погода у Хмельницькому

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Києві Погода у Львові 



© 2012 - 2025 Незалежний громадський портал. Всі права захищені.
Оперативні новини Хмельниччини.
42 queries in 0,051 seconds.
Platform: Desktop.
Зворотній звязок ngpsite@gmail.com
            Редакційний телефон: 097-618-67-71
           Адреса: 29000, м. Хмельницький, Грушевського 40 

Ми на Twitter
Ми на YouTube
Ми в Telegram

Рішенням №705 Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення від 10.08.2023 року
сайт «Незалежний громадський портал» зареєстровано як ЗМІ, відомості внесено до Реєстру
суб’єктів у сфері медіа та присвоєно ідентифікатор медіа – R40-01167

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!