Війна – це не лише бойові сутички, постріли та вибухи. Поряд з ними є інший, відносно тихий, але не мнеш потужний і важливий фронт – інформаційний.
То тут, то там знову, як 8 років тому, з’являються провокативні пости про “зраду”, маніпуляційні заяви різних осіб, які на хвилі хайпу хочуть побудувати собі аудиторію, повідомлення про “нечистих на руку волонтерів” та “нахабних переселенців”. Усі вони побудовані так, щоб викликати сильний емоційний відгук у якнайбільшої кількості людей, і це працює, бо ми, українці, таки дуже емоційні і гарячі, наголошують у Хмельницькій ОВА.
Саме тому, у сьогоднішньому зверненні до подолян начальник обласної військової адміністрації зауважив, що під час переглядів регіональних майданчиків у мережі Фейсбук йому трапляються дописи і коментарі, які розколюють суспільство та працюють на ворога.
Зокрема, Сергій Гамалій навів приклад допису, у якому вимушений переселенець з Луганщини звернувся з пошуком роботи, а у відповідь отримав побажання йти на фронт воювати.
«Переселенці потребують нашої допомоги. Вони не просять грошей чи чогось надзвичайного, а просять надати їм роботу. А кому йти на війну, то військова адміністрація обліковує всіх чоловіків-переселенців та , за потреби, проводить мобілізацію», – сказав Сергій Гамалій.
Тому зараз ми, як ніколи, маємо усвідомлювати, що емоції – це найгірший порадник у нашій битві, і разом з гарячим серцем повинні мати холодну голову та ясний розум, аби здобути перемогу.
Найголовніше, що потрібно пам’ятати – ми сильні, поки ми єдині! Любов до ближнього, милосердя та взаємовиручка – це те, що робить нас людьми і кардинально відрізняє від орків. В нашій єдності ми – непереможні, наголошують в Хмельницькій ОВА.