Минулого року в Кам’янці-Подільському місцевий мешканець проник у приміщення, де був встановлений банкомат, зірвав металеві двері і викрав майже 1,3 млн грн, після чого зник у невідомому напрямку.
Правоохоронці встановили особу підозрюваного та провели ряд санкціонованих обшуків в автомобілі та за місцем проживання фігуранта і його близьких, та встановили, що він причетний ще до одного замаху на крадіжку з банкомата, повідомили в обласній прокуратурі.
Наразі чоловіку повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Йому загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років.

Новини у Telegram Незалежний громадський портал
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому чоловік легалізовував іноземців через фіктивні шлюби з українками
- На Хмельниччині земельну ділянку з 45-річними деревами повернули до природоохоронної категорії
- На Хмельниччині 67-річний пенсіонер вчинив сексуальне насильство щодо неповнолітньої
- У Хмельницькому судитимуть чоловіка, який побив школяра під час уроку
- На Хмельниччині водій санітарного автомобіля перевозив наркотики до колонії
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
