Вчора, 21 квітня, близько 16.25 години на р. Іква біля села Миколаївка, Старосинявської територіальної громади працівники сектору водної поліції Кам’янець-Подільського районного управління поліції спільно зі співробітниками Хмельницького рибоохоронного патруля та старосинявськими поліцейськими виявили двох місцевих жителів, які здійснювали незаконний вилов риби за допомогою електровудок.
На момент виявлення браконьєри виловили риби на суму понад півтора мільйони гривень, повідомили у поліції.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 249 ( Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Такі дії караються штрафом від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням чи позбавленням волі на строк до 3 років.
Нагадуємо, що в області триває операція «Нерест». Якщо ви стали свідком незаконного вилову риби, телефонуйте на лінію «102».
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині «дзвінок із банку» завершився для пенсіонера втратою 60 тисяч гривень
- На Хмельниччині у ДТП травмувались дві жінки
- На Хмельниччині 19-річний хлопець через фальшивий акаунт ошукав свого знайомого на пів мільйона гривень
- На Хмельниччині мотоблок наїхав на 69-річну жінку
- Аферисти через зламаний акаунт товариша виманили у жителя Хмельниччини 6 тисяч гривень