Правоохоронцями Хмельниччини на незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні прекурсорів викрито 42-річну харків’янку, повідомляють в обласній прокуратурі.
Встановлено, що 20 квітня ввечері працівники Кам’янець-Подільського районного управління поліції під час спільного патрулювання з військовослужбовцями Нацгвардії зупинили для перевірки підозрілу жінку.
Виявилось, що вона мала при собі дві пластикові ємкості з невідомою речовиною, схожою на наркотичну.
В ході обшуків проведених за місцем тимчасового проживання жінки в м. Кам’янець-Подільський виявлено та вилучено обладнання для виготовлення синтетичних наркотиків, знаряддя для вживання наркотиків, пластикові ємності з ймовірно наркотичними речовинами, пакетики для фасування, записи та комп’ютерну техніку. Усі речові докази направлені для проведення спеціалізованих експертиз.
Зловмисницю затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі вона перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про оголошення їй про підозру за ч. 2 ст. 311 Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині на потреби ЗСУ перерахували 1 мільйон гривень застави у кримінальній справі про шахрайство
- Правоохоронці викрили двох мешканців Хмельниччини, які за 14 000 доларів США переправляли ухилянтів за кордон
- У Хмельницькому судитимуть 36-річного чоловіка, який надіслав неправдиве повідомлення про замінування СІЗО
- На Хмельниччині зловмисники побили та вивезли у невідомому напрямку чоловіка: доля зниклого досі невідома
- На Хмельниччині за фактом недбалого ставлення до своїх обов’язків судитимуть лікаря-гінеколога, з вини якої померло немовля