8 квітня о 08:40 до Служби порятунку надійшла інформація, що біля приватного будинку по вул. Набережна у Хмельницькому, є підозра на розлив ртуті, повідомляють у ДСНС Хмеьниччини.
До місця події було спрямовано групу спеціальних робіт з радіаційного і хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області на пересувній хіміко-радіологічній лабораторії. На місці події факт про розлив підтвердився. Рятувальники механічним способом зібрали 525 г ртуті та передали її для подальшої утилізації ліцензованою організацією.
Крім того, фахівцями групи здійснено замір концентрації парів ртуті у повітрі. Перевищень допустимої концентрації не виявлено.
Обставини події встановлюють працівники поліції.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині через людську недбалість ледь не згоріло ячмінне поле
- У Хмельницькому вогнеборці ліквідували пожежу магазину
- Вітром віднесло від берега: на Дністрі врятували двох відпочивальників та їхнього домашнього улюбленця
- У Хмельницькому горіла квартира у житловому будинку
- Віднесло далеко від берега: надзвичайники Хмельниччини врятували на Дністрі двох людей