Хмельницькою окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду товариства за фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги з метою отримання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 365-2 Кримінального кодексу України).
За даними слідства, під час виконання робіт з будівництва водогону в с. Вовча Гора Хмельницького району вартістю понад 2 млн грн, інженер технічного нагляду товариства-підрядника підписав акти приймання та довідки про вартість виконаних будівельних робіт, в яких завідомо для нього були вказані неправдиві відомості.
Як наслідок, Чорноострівській селищній раді заподіяно шкоду на суму понад 110 тис грн.
Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 10 років, повідомляють у прокуратурі.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині на потреби ЗСУ перерахували 1 мільйон гривень застави у кримінальній справі про шахрайство
- Правоохоронці викрили двох мешканців Хмельниччини, які за 14 000 доларів США переправляли ухилянтів за кордон
- У Хмельницькому судитимуть 36-річного чоловіка, який надіслав неправдиве повідомлення про замінування СІЗО
- На Хмельниччині зловмисники побили та вивезли у невідомому напрямку чоловіка: доля зниклого досі невідома
- На Хмельниччині за фактом недбалого ставлення до своїх обов’язків судитимуть лікаря-гінеколога, з вини якої померло немовля