60-річний житель м. Краматорськ, що на Донеччині, разом із дружиною втекли від війни до Хмельницького. Але оскільки в обласному центрі постійне житло знайти вже не так просто, почали шукати варіанти в райцентрах, повідомили у поліції.
В мережі чоловік натрапив на оголошення про здачу приватного будинку в м. Шепетівка. Потерпілий скинув 1000 гривень завдатку і невідкладно разом з дружиною вирушив до іншого міста. Проте за вказаною адресою виявив не будинок, а підприємство. Зв’язок з «орендодавцями», звісно ж, перервався.
Зрозумівши, що їх ошукали, краматорчани звернулись за допомогою до поліції. У Шепетівському райуправлінні поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України і наразі працюють над пошуком зловмисників. На щастя, потерпілим у місті вдалося знайти інше житло.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині затримали чоловіка, який косою убив свого 71-річного вітчима
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- У Нетішині чоловік під час сварки вдарив знайомого ножем у живіт, після чого втік з місця події
- Позбавлення права керувати на 5 років та 40 тисяч гривень штрафу – на Хмельниччині судили водія за повторну їзду напідпитку