Попри російську агресію, “Хмельницькгаз Збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, забезпечив стабільне постачання блакитного палива у домівки споживачів.
Під час воєнного стану компанія не нараховує ані штрафи, ані пеню за невчасні платежі, а також не відключає боржників.
Однак зрозуміло, що гарантувати безперебійне газопостачання можуть лише вчасні розрахунки за надані послуги. Тому клієнтам, що мають можливість, слід сумлінно оплачувати рахунки, допомагаючи у такий спосіб тим, хто через війну не може зробити цього.
Наприклад, хмельничанин Анатолій Федорович все доросле життя вчасно сплачує за житлово-комунальні послуги, зокрема і використаний газ.
За словами містянина, це питання особливо актуальне під час війни. Адже у такий спосіб свідомі українці допомагають державі.
«Особисто я щомісяця сплачую за газ не лише за себе, а й моїх близьких. Я так звик, оскільки не люблю бути у когось в боргу. Мене так навчили батьки. До того ж під час війни – це моя допомога державі. Так правильно, і так повинні робити усі справжні громадяни», – наголошує пан Анатолій.
Його думку поділяє і пані Розалія – у мирному житті успішна бізнес-леді, дбайлива мати та просто вродлива жінка. А сьогодні – ще й волонтерка, яка допомагає вимушеним переселенцям у тилу, поки її чоловік захищає державу на передовій.
«Як на мене, сплата податків і “комуналки” є реальною підтримкою держави під час війни. Ці гроші необхідні для армії, медицини чи закупівлі озброєнь. Зізнаюся, інколи мені про вчасні розрахунки нагадує моя бухгалтерка, адже наша агенція нерухомості перевантажена пошуком житла, їжі та теплих речей для переселенців, але сплачую я завжди повністю. Крім того, просто не хочу накопичувати борги, тому що після перемоги з ними все одно доведеться розібратися. Однак тоді вже рахунки будуть схожі на сніжний ком. Мій чоловік, який нині захищає Україну в лавах ЗСУ, згодний зі мною», – розповідає хмельничанка.
Водночас для волонтерки Наталі, яка допомагає плести маскувальні сітки для наших захисників, відповідь на питання про сумлінну оплату комірного також очевидна.
«Я переконана, що люди, які можуть платити, просто зобов’язані робити це. Економіка має працювати і у війну, аби держава отримували кошти для армії. До того ж розумію, що гроші за газ потрібні для його видобування та постачання до наших квартир та будинків, а також для оплати праці тих українців, які роблять це можливим. Тому це мій вибір заради України», – говорить кам’янчанка.
У пресслужбі «Хмельницькгаз Збуту» інформують, що розрахуватися за блакитне паливо без комісії та додаткових витрат допоможуть:
- кнопка «Сплатити за газ» на сайті постачальника: https://kmgaszbut.com.ua/;
- Viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ – https://bit.ly/3CzPdog;
- клієнтські сервіси 104.ua.
Варто зауважити, що сплатити за енергоресурс можна, доприкладу, грошима за вакцинацію, отриманими у рамках проєкту «Єпідтримка». Крім того, жителі регіону, які безкоштовно надають прихисток переселенцям, одержать від держави на комірне приблизно 450 грн на місяць за кожного прийнятого українця.
У «Хмельницькгаз Збуті» вдячні усім подолянам, які сумлінно дотримуються фінансової дисципліни, адже це внесок у забезпечення надійного економічного тилу та наближення перемоги!
Все буде Україна!