Хмельницька міська рада повідомляє, що 25 березня з 10.00 до 20.00 МКП “Хмельницькводоканал” виконануватиме аварійно-відновлювальні роботи по вулиці Бандери. У зв’язку з цим буде призупинено водопостачання житлових будинків, розташованих по вул. Нижній Береговій, вул. Свободи, 9А, 9Б, 14А, 16А, вул. Зарічанській, на ділянці від вул. Бандери до будинків №№44-52/2, 14/4 на вулиці Свободи, в ТЦ «Епіцентр» та ТРЦ «Оазис».
Через виконання вищезазначених ремонтних робіт 25 березня з 9.00 до 15.30 буде знеструмлено контактну мережу електротранспорту і тимчасово змінено рух тролейбусів. Тролейбуси маршрутів №№8а, 11, 11а, 12, 17, 18, 56, 57 рухатимуться в напрямку міста Старокостянтинівським шосе, вулицями Проскурівською, Героїв Майдану, Кам’янецькою.
Схожі матеріали:
- Комунальне підприємство у Хмельницькому отримало нагороду від Європейського банку реконструкції і розвитку
- У Хмельницькому змінили графіки подачі гарячої води на літній період
- У Хмельницькому обмежили випуск тролейбусів на маршрути до 30 одиниць
- Через проблеми з енергопостачанням у Хмельницькому скоротять кількість тролейбусів на маршрутах
- У Хмельницькому з нагоди Дня Героїв відзначили майже пів сотні військових