Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ в Хмельницькій області спільно зі слідчими ГУНП викрили 16-річну хмельничанку в розповсюдженні наркотиків методом «закладок».
У школярки вилучили 28 пакетиків з важким синтетичним наркотиком PVP, 100 порожніх пакетиків для фасування, електронні ваги та мобільний телефон, в якому зафіксовані факти її злочинної діяльності, повідомили у поліції.
Оперативники встановили, що дівчина розповсюджувала наркотики за допомогою одного із телеграм-каналів. Отримувала їх через мастер-клади (великі закладки із оптовою партією наркотиків).
Неповнолітній вже оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (Незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) ККУ. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.
Наразі також вирішується питання щодо притягання до відповідальності батьків дівчини за неналежне виховання доньки.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому затримали жінку, яку підозрюють у вбивстві власного сина
- У Хмельницькому під час обшуків у 38-річного наркодилера виявили близько 2,5 кг наркотиків
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- У Хмельницькому затримали злодія-гастролера, який обкрадав відвідувачів спортивних залів
- На Хмельниччині оголосили підозру чоловікові, який заборгував понад 130 тисяч гривень аліментів