Подія трапилась вчора над ранок в с. Пільний Мукарів, на Дунаєвеччині. 69-річний місцевий житель під час розпиття алкогольних напоїв вдарив ножем свого 46-річного сина, від чого останній помер на місці події, повідомляє Кам’янець-Подільське районне управління поліції.
За даним фактом слідчі Кам’янець-Подільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 115 Кримінального Кодексу України та встановлюють обставини події. Зловмисник наразі затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, йому вже оголошено про підозру за вчинення умисного вбивства. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
Оскільки вкотре подія трапилась під час розпивання спиртних напоїв, наголошуємо громадянам на недопустимості зловживання алкоголем.
Схожі матеріали:
- На Хмельниччині «дзвінок із банку» завершився для пенсіонера втратою 60 тисяч гривень
- На Хмельниччині у ДТП травмувались дві жінки
- На Хмельниччині 19-річний хлопець через фальшивий акаунт ошукав свого знайомого на пів мільйона гривень
- На Хмельниччині мотоблок наїхав на 69-річну жінку
- Аферисти через зламаний акаунт товариша виманили у жителя Хмельниччини 6 тисяч гривень