Поліцейські Хмельницької області нагадують водіям, що військовий стан не відміняє дії Правил дорожнього руху! Неймовірно прикро, коли люди, вирвавшись із лап війни, мчать у пошуках більш безпечного місця для своїх родин і гинуть у дорожньо-транспортних пригодах через недотримання ПДР.
Зокрема, сьогодні, 10 березня, в результаті зіткнення автомобілів «Dео Nехіа» та «Renault Megane» поблизу смт. Війтівці Хмельницького району загинула 43-річна мешканка Харкова, а ще один 40-річний харків’янин отримав важкі травми, повідомили у поліції.
Поліція з’ясовує усі обставини цієї дорожньо-транспортної пригоди та закликає усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися правил, особливо — швидкісного режиму.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому на пішохідному переході збили 46-річну жінку
- На Хмельниччині «Tesla» зіткнулась з вантажівкою, водійка легковика загинула на місці події
- На Хмельниччині у ДТП травмувався 17-річний мотоцикліст
- На Хмельниччині під колеса авто потрапив 79-річний велосипедист
- П’яна водійка на Хмельниччині в’їхала в газорозподільчий пункт і залишила без блакитного палива понад 200 абонентів