Сьогодні шестеро активістів організації “Демократична сокира” провели майже “німий” мітинг проти дій окремих посадовців Хмельницької міської ради, котрі причетні до “латання” хмельницького майдану Незалежності. Нагадаємо, останні дні, переважно користувачі соцмереж, висловлюють обурення станом центральної площі обласного центру, який вона має після поточного ремонту струменевим методом.
За словами заступника хмельницького міського голови Василя Новачка, теперішній вигляд центральної площі після ремонту – це нормально. Він озвучив квадратний метр цього “латання”, який коштував бюджету 170 грн, що у десятки разів дешевше, ніж повністю міняти асфальт.
“Ми хотіли конструктивно поговорити з Василем Новачком, щодо його висловлвань, дій та якості його роботи. Але в нас не вийшло. В заялений час, коли наша акція збиралась на Майдані Незалежності повз нас проплентались п*яні, втомлені життям люди з нашвидкоруч зробленими афішками і пішли мітингувати з нашими вимогами. Звичайно ж ми повідомили про це поліцію”, – сказано у повідомленні “Демсокира” у соцмережі.
Крім цього, за словами організаторів заходу, у цей же час біля приміщення міської ради відбувався паралельний мітинг. “Демсокира” назвала його учасників “алкоактивістами”, і до них вийшов поспілкуватися пан Новачок.
“Алкоактивісти” з нового мітингу впевнено заявляли, що це ми їх проплатили, але навіть не знали, як ми виглядаємо. І, на жаль, нам не вдалось поспілкуватись з паном Василем, адже він обрав спілкування з проплаченим мітингом, де йому не задали жодного питання. Ми вважаємо цей проплачений, провокативний мітинг спробою дискредитувати будь який опозиційний рух в місті. Влада має що приховувати і влада боїться мітингу навіть 10 людей”, – вважають у “Демсокирі”.
За даними системи “Прозорро”, 26 травня управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради уклало договір з тернопільською фірмою “Дормакс” на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста Хмельницького (поточний ремонт вибоїн струменевим методом) вартістю 4,44 млн грн.
Ремонт доріг здійснюватиметься на таких вулицях (до речі, у переліку відсутній майдан Незалежності): Багалія, Бандери (від вул. Озерної до межі міста), Болохівській, Вінницькій, Водопровідній, Вокзальній, Гайовій, Галана, Гальчевського, Геологів, Глушенкова, Гречка, Грушевського, Довженка, Заболотного, Заводській, Залізняка, Зарічанській, Західно-Окружній, Зенітній, Зеньковського, Інститутській, Карбишева, Кам’янецькій (від транспортної розв’язки з вул. Толстого до межі міста), Київській, Кобилянської, Козацькій (від вул. Толстого до вул. Сіцінського), Красовського, Купріна, Курчатова, Львівське шосе, Майборського, Молодіжній, Озерній, Панаса Мирного, Пілотській, Подільській, Прибузькій, Проскурівського підпілля, Проскурівській, Сіцінського, Сковороди, Старокостянтинівське шосе, Суворова, Тернопільській, Толстого, Трудовій, Чорновола (від вул. Гальчевського до вул. Майборського), Франка, Холодноярців, Шевченка, Шептицького, прс. Миру (від вул. Західно-Окружної в напрямку до міста), прв. Тракторному (від вул. Чорновола до вул. Бажана), транспортній розв’язці вул. Західно-Окружна – вул. Вокзальна, транспортній розв’язці вул. Західно-Окружна – вул.Волочиська.
Конкурентами на тендері йшла ще одна тернопільська компанія “Техно-Буд-Центр” (під час аукціону вона скинула майже 4 млн грн від своєї початкової пропозиції – з 8,09 млн грн – до 4,45 млн грн) і ТОВ “Рівнеекспресбуд” – 5, 19 млн грн.
За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, засновницею і власницею ТОВ “Дормакс” записана тернополянка Надія Грегоращук. Директором – Віталій Квасниця, який раніше працював бухгалтером дорожньо-експлуатаційної дільниці у Тернополі.
Технічний нагляд за виконанням робіт з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі Хмельницького здійснює комунальне підприємство “Технагляд”.