Літній сезон — це час, коли необхідно найбільше доглядати за садом. Високі температури та велика кількість посушливих днів означають, що деревам потрібно більше води та ще більше турботи.
Компанія «Дім і Сад» пропонує садівникам великій вибір саджанців фруктових дерев, а також багато інших товарів, які можна знайти на веб-сайті domicad.com.ua.
Поливайте рослини
Один з найважливіших видів роботи в саду влітку — це полив дерев. У спекотну погоду вода дуже швидко випаровується з ґрунту, що може призвести до висихання рослин.
Пам’ятайте, що не слід поливати сад у той день, коли сонце перебуває в зеніті. Це може спричинити опіки листя та квітів через швидке випаровуванням води. Найкраще поливати сад в сутінках або на світанку водою кімнатної температури, тобто ані гарячою, ані холодною. Таким чином, ви також зменшите випаровування води з ґрунту.
Під час поливу важливо використовувати правильний наконечник для шланга. Він має бути регульованим, щоб потік води не вимивав ґрунт з-під рослин і не пошкоджував листя чи квіти.
Пам’ятайте, що під час поливу слід уникати надмірного зволоження листя, квітів, плодів чи пагонів рослин. Тому потік води не повинен бути дуже розсіяним.
Регулярно видаляйте бур’яни
Навесні та влітку цвітуть не тільки декоративні рослини. Цей період також є сезоном для всіх бур’янів.
Можна видалити бур’яни в саду механічним способом, але цей метод працює лише тимчасово. Коріння бур’янів росте дуже густо, що ускладнює його виривання. Набагато кращим та ефективнішим способом є використання гербіцидів. Вибираючи товар, зверніть увагу на такі чинники, як:
- спектр дії — найкраще, щоб препарат діяв на якомога більше бур’янів;
- консистенція — препарат бажано купляти у рідкому вигляді, щоб його можна було розбавляти водою;
- період використання — в ідеалі гербіцид має бути придатним для використання протягом усього сезону до жовтня.
Удобрюйте ґрунт
Рослинність у саду потребує мінералів, необхідних для правильного зростання протягом усього сезону, особливо влітку. В основному це:
- азот — який збільшує масу та кількість врожаю, а його дефіцит може призвести до висихання дерев;
- фосфор — завдяки йому утворюються стебла та насіння. Відсутність фосфору уповільнює зростання рослин;
- магній — відповідає за фотосинтез. Дефіцит магнію призводить до пожовтіння листя;
- калій — підвищує стійкість дерева до зовнішніх факторів (наприклад, палючого сонця). Його недоліком є виникнення на листі жовтого забарвлення.